Magic Tiles 3 Nasıl Oynanır

Magic Tiles 3 Nasıl Oynanır
KOD SNİPPET'İNİ KOPYALA

Parmaklarınızı harekete geçirmenin tam zamanı. Guitar Hero oyununun bir benzeri olup cep telefonlarınız için geliştirilmiş, piyano çalmanızı sağlayan bir oyundan bahsedeceğiz. Serisinin son oyunu olan Magic Tiles 3 akarak gelen piyano tuşlarına zamanında basmanız halinde puan toplamanızı ve şarkıyı çalmanızı sağlayan bir oyundur.

Piyano tuşları hızlı bir şekilde akarken doğru tuşa doğru anda basmalısınız. Doğru tuşlara bastığınız sürece oyun içindeki şarkı kesintisiz çalmaya devam edecektir ve siz de puan toplayacaksınız. Yanlış tuşlara basmanız veya doğru zamanda tuşlara basamamanız halinde şarkı kesintilere uğrayacak ve bir süre sonra da oyun sona erecektir. Bazı notalara daha uzun süreli basmanız gerekirken bazı tuşlara kısa süre basmanız gerekebilir. Bunu oyun içinde takip etmeniz gerekiyor.

magic tiles 3 piano oyunu

Özellikle yeni eklenen şarkılarla Magic Tiles 3 önceki oyunlara oranla daha fazla seçilmeye başladı. Google Play listelerinde en çok indirilen 10 oyun arasında yer almayı başarması da bunu gösteriyor. Ücretsiz müzik oyunlar arasındaki bu başarısını düşünerek en azından sıkıldığınız zamanlar için bir denemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 7