Off Road Army Truck Nasıl Oynanır?

Off Road Army Truck Nasıl Oynanır?
KOD SNİPPET'İNİ KOPYALA

Off Road Army Truck şimdiye kadar markette yer alan en gerçekçi kamyon & tır şöförlüğü oyunudur diyebiliriz. Tabi bunu android ve ios uygulamaları arasında söylediğimizi belirtmekte fayda var. Oyun içerisinde ağır yükleri bir noktadan diğerine naklediyorsunuz. Yeni dağ yollarını keşfederken sürücülük yeteneklerinizi de teste tabi tutmuş oluyorsunuz. Gerçek hayatta bir kamyon şöförü olmak istemiyor olabilirsiniz ancak bu oyun sürüş keyfini sevenler için oldukça eğlenceli bir zaman sunmakta.

Harika görevler, gerçekçi sürüş deneyimi ve her ayrıntısına özenilmiş görsel ayrıntılar. Oyun boyunca verilen sürede verien adrese teslim yapmayı unutmamalısınız. Unutmayın manzara ne kadar güzel olsa da durup dinlenmeye vaktiniz yok.

off road army truck nasıl oynanır

Off Road Army Truck Oyun Özellikleri

– Parmaklarınızla kontrol edebildiğiniz direksiyon ve gaz, fren pedalları.

– Harika seslendirmeler.

– Olağanüstü manzaralar.

– Google Play üzerinden ücretsiz oynayabilme imkanı.

– HD görüntü kalitesi.

– Kolay oynanabilirlik.

– Seçmek için onlarca farklı araç.

off road army truck denge önemi

Oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Farklı tırlar satın almak için kredi kartınızla oyun içinde işlem yapabilir veya puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bu oyunun Google Play’in en çok indirilen ücretsiz oyunlar listesinde ilk 10’da olduğunu belirtmemize izin verin. Eğer gerçek bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız Off Road Army Truck tam size göre bir oyun, denemeden geçmeyin.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir