Score Hero Nasıl Oynanır?

Score Hero Nasıl Oynanır?
KOD SNİPPET'İNİ KOPYALA

Futbol oyunlarından hoşlananlar için bir oyun tanıtacağız. Score! Hero tam sizin için hazırlanmış ücretsiz bir android oyunu. Oyunun en güzel taraflarından birisi rakiplerinin aksine sadece penaltı vuruşları, frikik atışları veya kaleci kurtarışları üzerine kurulmamış. Bunun aksine takım halinde mücadele edip gerçek bir futbol maçı tecrübesi yaşamanızı sağlayan kapsamlı bir oyun.

Normla paslar atarak, ara pasları vererek, başarılı ortalarak açarak gol pozisyonlarına girebilir ve bu pozisyonları değerlendirerek goller bulabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz olup özellikleri yüzünden biraz fazla yer kaplamaktadır. Oyunun yükleme dosyası olan apk 93.5 MB’tır. Telefonunuzda veya tabletinizde oyun için biraz yer açmanız gerekiyor olabilir. Telefonunuzdaki gereksiz dosyalardan kurtularak daha fazla yer açabilirsiniz. Bunun için Ccleaner veya Clean Master gibi ücretsiz uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu programlar ayrıca telefonunuzun çalışma performansını da arttıracaktır.

Google Play listelerinde ilk onda yer alan Score! Hero oyununu bütün sporseverlere tavsiye ediyoruz. Gerçekten sıkılmadan oynayabileceğiniz, çok başarılı bir futbol oyunu.

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir