Subway Surfers Nasıl Oynanır?

Subway Surfers Nasıl Oynanır?
KOD SNİPPET'İNİ KOPYALA

Subway Surfers oyununda Dünya’nın farklı ve popüler şehirlerinin metro raylarında koşturarak ya da kaykay kullanarak en çok ödülü toplamaya çalışırsınız. Oyunun hikayesine gelecek olursak, grafiti yapan bir gencin polise yakalanmasıyla başlar. Polisten kaçan kahramanımızı biz yönlendiriyoruz.

Londra ve New York gibi şehirler sıkça güncellenir ve aynı haritalardan sıkılmazsınız. Ayrıca facebook hesabınızla bağlanarak topladığınız puanla sıralamaya girebilir, diğer arkadaşlarınızın puanlarını inceleyebilirsiniz.

subway surfers polisten kaçarken

Subway Surfers oyununu android ve ios telefonlarınızda, tabletlerinizde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Eğer oyun sırasında kaykaya sahipseniz ekrana ard arda 2 kez dokunarak kaykayınızı aktif edebilirsiniz.

Oyun sırasında donmalar yaşıyorsanız ya da farklı bir deyişle oyununuz cihazınızı kasıyorsa cihazınızda açık olan diğer programları kapatınız. Devam etmesi halinde Ccleaner, Clean Master gibi bir uygulamayı kullanarak telefonunuzun performansını arttırabilirsiniz.

Subway Surfers ücretli mi?

Hayır, Subway Surfers oyunu kesinlikle ücretsizdir. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve hiç para ödemeden oynamaya başlayabilirsiniz.

Topladığınız altınlarla oyun içi güçlendirmeler alabilirsiniz. Ayrıca bu güçlendirmeleri kredi kartınızla da satın alma şansınız bulunmaktadır. Hoverboard, jetpack, score booster, coin magnet, 2x multiplier ve super sneakers gibi güçlendiricilerden aynı anda bir tanesini kullanabilirsiniz.

Subway Surfers şehir değiştirme nasıl yapılır?

Subway Surfers oyununda farklı şehirlerde oynama şansınız bulunsa da bu şehirleri istediğiniz gibi değiştirme şansınız bulunmuyor. Şehirler oyun tarafından aralıklarla değiştirilmekte ve bu değişiklikler için oyunun güncellemelerini düzenli olarak yapmalısınız.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 16